Hizmetlerimiz

ERGOTERAPİ

Ergoterapi, bireylerin bilişsel, fiziksel, sosyal ve motor becerileri üzerinde çalışarak günlük yaşamda bağımsızlık kazanmalarını, farklı aktivitelere katılmalarını sağlayan günlük becerileri geliştirmeyi ve fonksiyonelliği en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

ERGOTERAPİ DETAYLI BİLGİ
DUYU BÜTÜNLEME TERAPİSİ

Duyu bütünleme terapisinde, değerlendirme sonuçlarına göre uygulanan müdahale programı ile çocukların yaşadıkları duyusal tecrübelerin nörofizyolojik adaptasyonu ve çocuğun duruma uygun adaptif cevap açığa çıkarması sağlanır.

DUYU BÜTÜNLEME TERAPİSİ DETAYLI BİLGİ
ÇOCUKLARDA BESLENME TERAPİSİ

Çocuğun yaşına uygun olmayan yeme alışkanlıkları gösterdiği, beslenmesinin etkilendiği; aynı zamanda medikal, sosyal ve psikolojik sorunları beraberinde getiren bir durumdur. 2 haftadan uzun sürmesi durumunda tanılanır.

BESLENME TERAPİSİ DETAYLI BİLGİ
BEBEKLERDE KAPSAMLI DEĞERLENDİRME

Bebeklerde kapsamlı değerlendirme; homeostatik, duyusal, emosyonel, motor ve kognitif faktörlerin ve bebeğin çevresinde olan tüm etmenlerin gelişim üzerine etkilerinin değerlendirilmesini içerir. Test 4-18 ay arasındaki bebekleri kapsamaktadır.

BEBEK DEĞERLENDİRMESİ DETAYLI BİLGİ
DİSLEKSİ MÜDAHALE PROGRAMI

Disleksi (Özgül Öğrenme Güçlüğü), sözel ve sözel olmayan bilgiyi işleme süreçlerinde kalıtsal ve çevresel faktörlerin etkileşimiyle oluşan nörogelişimsel bir bozukluktur. Bu bireyler okuma, yazma, aritmetik alanda güçlükler yaşar.

DİSLEKSİ MÜDAHALE PROGRAMI DETAYLI BİLGİ
OYUN TERAPİSİ

Oyun terapisi, çocukların duygularını, düşüncelerini ve deneyimlerini ifade etmelerine yardımcı olmak için oyun ve oyuncakları kullanan bir psikoterapi şeklidir. Oyun terapisi, çocuklar için doğal bir iletişim ve kendini ifade etme yoludur.

OYUN TERAPİSİ DETAYLI BİLGİ